Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

DZIEŃ BUDOWLANYCH I SZKOLENIE ZWIĄZKOWCÓW I SIP W OKRĘGU WARMIŃSKO-MAZURSKIM

Zarząd Okręgu Warmińsko-Mazurskiego we współpracy z Okręgowym Inspektoratem Pracy w Olsztynie zorganizował w dniach 14-15 października 2016 roku w Pensjonacie Ziołowa Dolina w Wilamowie k. Olsztyna szkolenie dla Społecznych Inspektorów Pracy i Działaczy Związkowych połączone z obchodami Dnia Budowlanych.

Spotkanie poprowadził Przewodniczący Zarządu Okręgu Warmińsko-Mazurskiego Stanisław Kowalczyk, który złożył zebranym życzenia wielu sukcesów w pracy zawodowej i działalności związkowej z okazji Dnia Budowlanych a także przekazał życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia , bezpiecznych warunków pracy i godnej płacy wszystkim działaczom związkowym od Przewodniczącego ZZ Budowlani Zbigniewa Janowskiego.

W pierwszej, oficjalnej części spotkania zebrani uczestniczyli w szkoleniu, które prowadzili Inspektorzy Pracy z Olsztyna. Omówiono m.in. nowelizację Kodeksu Pracyw zakresie umów na czas określony i okres próbny. Poruszono również zagadnienia związane z wypadkami przy pracy i chorobami zawodowymi. Okręgowy Inspektor Pracy w Olsztynie Marek Wójciak zwrócił uwagę zebranych na to aby w gąszczu przepisów nie zatraciły się wzajemne relacje międzyludzkie. Po zdaniu testu sprawdzającego Przewodniczący Zarządu Okręgu wraz z Okręgowym Inspektorem Pracy wręczyli wszystkim uczestnikom zaświadczenia potwierdzające odbycie szkolenia.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości rozpoczęła się uroczysta kolacja połączona z zabawą taneczną.
Anna Dziuba

20161014_101827

20161014_161850

20161014_165140